Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Alanında en iyiler ile çalışan Muradu Mimarlık olarak, her zaman en iyiyi ve en kaliteliyi hedeflemekteyiz.
İstanbul merkezli olan Muradu Mimarlık olarak sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin genelinde hizmet vermekteyiz. Alanında en iyi ve tecrübeli isimler ile birlikte çalışmaktayız. Türkiye’de bir ilk Dünya’da ise ikinci olan Mirelion Sarnıcı projesi ile tüm tecrübemizi ve kalitemizi ortaya koymaktayız.
Uzman çalışma arkadaşlarımız ile birlikte uzun yılların tecrübesini projelerimize yansıtmaktayız. Tüm projelerimizi ilk projemizdeki heyecan ile yapmakta ve sahiplerine teslim etmekteyiz. 30 yıllık tecrübesi ve şirketimizin kurucusu Musa DURMUŞ önderliğinde tüm projelerimize kaliteyi ve uzun yılların getirdiği tecrübemizi aktarmaktayız.
Uzman kadromuz aldıkları eğitimin yanında her geçen gün kendini geliştirmekte ve ülkemizin adını Dünya’ya duyurmak için daha fazla çalışmaktadır. Köklü bir aile şirketi olarak göze çarpan Muradu Mimarlık, her projeye ilk günkü heyecan ile başlamakta ve en kaliteli şekilde bitirmeyi hedeflemektedir.
Türkiye’nin her alanında hizmet veren şirketimiz çalışmalarında önceliği kaliteye ve uzmanlığa vermektedir. Her alanın kendi ruhu olduğunu bilen uzman çalışan kadromuz girdiği her projeye değer katmaktadır. Bu kapsamda referans projelerimize her geçen gün bir yenisini eklemekteyiz.

MİSYONUMUZ

Verilen her projeyi daha iyi hale getirmeyi kendine misyon edinen firmamız, aldığı her işi sonuna kadar götürmeyi hedeflemektedir. Kurucumuz önderliğinde ve alanında uzman çalışanlarımız ile yaptığımız her projeye değer katmayı kendimize yüklediğimiz sorumluluk olarak görmekteyiz.
Teknolojinin getirdiği tüm yenilik ve kolaylığı projelerimizde kullanmayı amaç edinmiş durumdayız. Alanın ruhuna ve dokusuna göre teknolojiyi kullanan uzman kadromuz, öncelikli olarak kaliteli işler yapmayı görev saymaktadır. Bu kapsamda yaşayan projeler için çalışmaktayız.
Referans olan projelerimize yenisi eklemek için var gücümüzle çalışmakta ve her geçen daha iyiye gitmeyi kendimize görev kabul etmiş durumdayız. Bu kapsamda her geçen gün kendimizi yenilemekte ve daha iyiye varmaya çalışmaktayız.

VİZYONUMUZ

Sektörde öncü konumda olan Muradu Mimarlık olarak öncelikli hedefimiz, ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. İstihdamın artması ve ekonominin büyümesi için yapılması gereken tüm işlemleri yapmak ve daha ileriye yürümek hedeflerimiz arasındadır. Alanında uzman ve tecrübeli çalışanlarımız ile her projenin istenilenden daha iyi olması için çalışmakta ve bunu hedeflemekteyiz.
Ülkemizi Dünya’ya tanıtan bir marka olma yolunda ilerleyen firmamız sektörün öncüsü durumdadır. Her zaman bu şekilde olmak için çalışan ve gelişen firmamız, son teknoloji ile birlikte kendini sürekli güncellemektedir.
Her projeye başlarken insan sağlığı ve kaliteyi ön planda tutmayı kendimize görev edinmiş durumdayız. Bu kapsamda her projeyi daha da iyi hale getirmek ilk hedefimiz durumdadır. Ülkemizi dışarıda temsil eden bir marka olma vizyonu ile hareket etmekteyiz.

KALİTE PRENSİPLERİMİZ

Edindiğimiz tecrübeleri aldığımız projelere aktarmak için var gücümüzle çalışmakta ve her geçen gün daha da iyisini yapmaktayız. Sadece mimarlık yaparak değil, her projemize değer katarak yolumuza devam etmekteyiz. Kaliteyi ve sağlamlığı hedef alarak tüm projelerimizi aynı heyecan ile kabul etmekteyiz. Bu sorumluluk bilinci ile sektörde öncü durumdayız.
Gelen her projeyi gerçekleştirirken ilk günkü heyecanımız ile hareket etmekteyiz. Alanında uzman personellerimizin tamamı aynı düşünce ile hep daha iyisiniz hedeflemektedir. Sektörde öncü konumda olan firmamız tüm projelerinde önceliği insan sağlığı ve kalite olarak belirlemiş ve şirket politikası haline getirmiştir.
Türkiye’nin her yerinde hizmet veren firmamız, doğaya uygun bir şekilde hareket etmektedir. Her yapının ayrı bir şekli ve doğası olduğu gerçeği ile birlikte hareket etmekteyiz. Göstermelik değil, ruh katarak hareket eden uzman çalışan kadromuzun öncelikli amacı bulunduğu alana değer katmak ve ruh eklemektir.

DENEYİMLİ EKİP

Mimar ve restoratör Elif Dilara DURMUŞ, diğer restoratör Bersu DURMUŞ ve sahada bulunan Ramazan Emre DURMUŞ ile birlikte hizmet veren bir aile şirketi olarak tüm projelerimize tecrübelerimizi aktarmaktayız.
Tüm çalışanlarımız ile kaliteyi ve daha iyisini hedeflemekteyiz. Uzman kadromuz her geçen gün yenilenen teknoloji ile birlikte kendini güncellemektedir. Ayrıca mevzuatların getirdiği yükümlülükler kapsamında da kendini geliştiren çalışan kadromuz alanında en iyi konumundadır. Uzman kadromuz gerekli eğitim donanımına sahip olsa da her gün bilgilerini güncellemektedir.
Mirelion Sarnıcı projesi ile sadece ülkemizde değil Dünya üzerinde de kendini kanıtlamış şirketimiz tüm işlerinde aynı kaliteyi amaçlamaktadır. Türkiye üzerinde ilk olan proje ile şirketimiz kendine yüklediği misyonu gerçekleştirme amacına ulaşmıştır. Uzman ve deneyimli ekip ile zor ama gurur verici bir projeyi hayata geçirmiştir.

REFERANSLARIMIZ

Tüm Türkiye’de hizmet veren şirketimizin referansları yaptığı projeler olmaktadır. Bunların başında Mirelion Sarnıcı projesi gelmektedir. Dünya üzerinde ikinci Türkiye’de ise ilk olma özelliğini taşıyan proje ile alanında ülkemizin adını duyurmuştur. Bunun yanında daha onlarca proje ile adını duyuran şirketimiz sektöründe de öncü konumdadır.
Şu ana kadar restorasyon ve diğer tüm hizmetlerimiz şirketimizin referansı konumdadır. Sadece ülkemizde değil, aynı zamanda Dünya’da ses getiren firmamız alanında uzman çalışanlarımız ile her geçen gün daha fazla referans eklemektedir. Kaliteli ve özverili çalışmanın yanında emeğin de ön plana çıktığı projelerimize bakarak daha iyiyi bulmaya çalışmaktayız.
Mirelion Sarnıcı projesi ve daha fazla referans projemiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yaptığımız ve adımızı duyuran her projeden sonra nasıl daha iyi olabiliriz sorusunu kendimize soruyoruz. Her geçen gün değişen teknoloji ve mevzuatlara göre kendimizi güncelliyoruz. Uzman çalışan kadromuz da kendi üstün eğitimlerinin yanında sürekli kendilerini güncellemekte ve her gün daha fazlasını hedeflemektedirler.
Kullanılan ürünler de değişen teknolojiye ayak uydurmaktadır. Gelişen ve değişen teknoloji karşısında geri kalmamak ve daha iyisini sunmak için her zaman kendimizi güncellemekte ve geliştirmekteyiz.